Baza wiedzy
Logowanie do panelu administracyjnego Direct Admin
Dodane przez on 10 October 2012 11:22:40

Po zrealizowaniu zamówienia konta hostingowego, na adres mailowy podany jako rejestracyjny wysyłany jest mail powitalny, zatytułowany:

Twoje konto dla domeny [NAZWA DOMENY] jest gotowe do użycia

gdzie nazwa domeny podana w tytule maila będzie zawierać adres domeny testowej dodanej bezpłatnie do konta (zwykle rozpoczyna ją login konta).

W e-maliu powitalnym znajdują się między innymi:

  1. login
  2. hasło
  3. adres strony logowania do panelu administracyjnego (z końcówką ":2222", na przykład: http://s100.vdl.pl:2222)

Niektóre mechanizmy antyspamowe mogą błędnie zakwalifikować maila powitalnego jako spam. W razie braku maila powitalnego w skrzynce odbiorczej należy sprawdzić folder spamu skrzynki mailowej.


Aby zalogować się do panelu administracyjnego:

  • należy najpierw otworzyć stronę logowania panelu administracyjnego w przeglądarce www (zwykle wystarczy kliknąć link do strony w treści maila powitalnego)

Strona logowania wygląda następująco:

okno logowania do panelu administracyjnego

  • i uzupełnić pola na login i hasło oraz kliknąć "Zaloguj"

Logowanie na właściwe konto możliwe jest tylko po otwarciu właściwego adresu panelu administracyjnego, lub po podaniu dodatkowo domeny zaparkowanej (obsługiwanej) przez właściwe konto hostingowe.

W razie trudności z logowaniem na stronę lub jeśli konieczne jest odzyskanie hasła do konta, proszę postępować według strony z opisem resetowania hasła do panelu admina

(9 głosy)
Przydatne
Nieprzydatne

Komentarze (2)
Radosław Bednarz
31 October 2012 12:08:37
Witam,
kupiłem u Państwa hosting, ale po zakupie nie dostałem informacje jak mam się do niego zalogować. Moge sobie tylko w panelu klienta pooglądać, że taki hosting jest. Prosze o info jak mam zalogowac się do kupionego przezemnie hostingu "jbanas" pozdrawiam
Dawid
29 November 2012 19:13:37
Proszę zalogować się na dane przesłane po rejestracji. Ewentualnie użyć opcji przywrócenia hasła lub skontaktować się w tym celu na admin@linuxpl.com
Dodaj nowy komentarz
 
 
Imię i nazwisko:
Email:
Twój komentarz:
CAPTCHA Verification 
 
Wpisz tekst widoczny na obrazku do pola tekstowego poniżej (zabezpieczenie antyspamowe).

LinuxPL.com Support © 2002-2014 Serveradmin.pl s.c.