Baza wiedzy
Generowanie zakupionego certyfikatu SSL
Dodane przez Szymon Wojcieszek on 30 November 2018 11:11:43
Aby wygenerować certyfikat SSL musi być opłacony, a wpłata zaksięgowana. 

1. W panelu klienta wybierz zakładkę "Certyfikaty".


2. Kliknij w "Szczegóły"


3. Zobaczysz informacje na temat certyfikatu. Wybierz "Wygeneruj certyfikat SSL"


4. Kolejnym krokiem jest wygenerowanie CSR. Aby wygenerować CSR wybierz "Chcę wygenerować CSR". Jeśli posiadasz własny CSR to możesz go użyć po kliknięciu "Posiadam własny CSR".


5. Wprowadź/popraw dane i przejdź dalej. 6. Następnie wybierz metodę walidacji certyfikatu. Większość certyfikatów możesz zweryfikować automatycznie jeśli domena, dla której ma być wygenerowany znajduje się na jednym z naszych serwerów. Certyfikaty takie jak RapidSSL wymagają weryfikacji poprzez adres email. 7. Jeśli domena, na której certyfikat ma zostać zainstalowany znajduje się na jednym z naszych serwerów możesz wybrać automatyczną instalację. Następnie wygeneruj certyfikat.

8. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie otrzymasz komunikat o poprawnym zamówieniu certyfikatu SSL. 9. Status certyfikatu w zakładce "Certyfikaty" zmieni się na "w trakcie realizacji".10.  Po zrealizowaniu zamówienia oraz poprawnym wygenerowaniu się certyfikatu jego status zmieni się na "aktywny".11. Przejdź w "Szczegóły" jeśli chcesz pobrać dane swojego certyfikatu i zainstalować go na serwerze. Instrukcja instalacji znajduje się tutaj: instrukcja.W razie problemów można skontaktować się z nami mailowo na adres admin@linuxpl.com, przez panel klienta/administratora lub czat.
(36 głosy)
Przydatne
Nieprzydatne

Komentarze (0)
LinuxPL.com Support © 2002-2018 H88 S.A.